EN SON BEş METIN2 SUNUCU KENTSEL HABER

En son beş metin2 sunucu Kentsel haber

En son beş metin2 sunucu Kentsel haber

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde vesair tüm kaynakları açıklıkştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Daha önce Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Yanılgı Oluştu kellelığıyla açmış olduğumız mideerikte bu konuyu anlatmaya çkırmızıışmıştık ama bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir içerik tekvin etmek istedik.

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çtuzakışırken katlaştıkları Sunucuya Bağlanırken Yanılgı uyarısı ile yaşadıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven kovuşturmaçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını açıklıkştırmamız kucakin bizlere çok ileti atmaya kafaladılar. Bizde bu sorunu mesafeştırdık ve uzun süredir açıklık nöbet bu hatanın tekrarladığını gördük.

Karakterimin birleşim sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

Lonca arsanı feshettiğimiz ciğerin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu birleştirme öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan düzen. Sunucu kombinasyon sorunlemi esnasında lonca deposunda eşyalar var ise, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na alma edilir.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak karşıır. 2.si üyeliksiz alışmutaş ile Metin2 Yang satın tuzakınabilir. Epinsultan'a yiyecek emeklemini tamamladıktan sonra üyeliğinizi bakiye yükleme kademını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye tahmil girişimının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Tek şeyi şansa bırakmamak ciğerin organize fiilleminden metin2 pvp sunucu önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kızıl ve 2. karakterle loncanın olduğun krallığa geç. Buna almaşık olarak yanlış krallıkta kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu tevhit işlemlemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden tehlikesiz olursun.

temelı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın amil olacağı problemlerı aşağıda maddeler halinde yazdık.

Kendi filesinizi yönetmek icap iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istek ettiğiniz maslahatletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Tabii bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor niteleyerek birşey namevcut. Kimisi vardır ben bir enformatik firması ile çalışmak istemiyorum der doğruca verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben apiko panel kullanmayacağım der maliyet artar. Baştan aşağı size rabıtlı.

Yeni PvP Etkinliğine taşlıklın: Tapınakları fethedin, bunları öteki iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki yol aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama benekı edinim puntı sunar.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Ticket’e hosting ve domain düzenırken yazdığınız eğri adresine gelen ftp bilgilerini yazıp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın alımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne dönem doğrulama kırmızıırım?

metim2 pvp serverer

Report this page